RWN

Давайте створимо щось чудове разом

Ви ведете успішний бізнес і маєте чудові ідеї?
Настав час це відобразити на вашому сайті. Ось де ми можемо допомогти з нашим досвідом роботи. 
RWN Studio є провідною компанією, яка може реалізувати всі ваші потреби.

Наші послуги

РОЗРОБКА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Безпечний та якісний код – це лише початок. Ми враховуємо всі найдрібніші деталі, щоб ваш сайт був всеосяжним. Ми використовуємо інноваційний підхід, щоб зробити ваш сайт швидким, безпечним та надійним на кожному кроці.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Гарно зроблений дизайн виглядає добре. Найкращий дизайн дає вам результати. Ми робимо більше, ніж створюємо образ. Ми зв’язуємося з вами та допомагаємо вам на наступному рівні вашого бренду.

МІГРАЦІЯ САЙТУ

Незалежно від того, чи є ваш вміст у базі даних (MySQL, SQL Server, Oracle), Веб -системі (через API) або експортованому файлі, ми можемо імпортувати все це на ваш новий сайт.

ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Дві найважливіші характеристики будь -якого веб -сайту – це безпека та продуктивність. Завдяки багаторівневому аудиту коду ми перевіряємо, що кожен рядок коду на вашому веб-сайті є максимально безпечним та ефективним.

КОНСАЛТИНГ ТА ВІДКРИТТЯ

Поради експертів дуже важливі для складного проекту. Нехай наші експерти допоможуть вам пройти шлях через технічні поради та напрямки, вирішення проблем та консультації щодо інфраструктури.

ПІДТРИМКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ніколи більше не турбуйтесь про свій веб -сайт. Наша команда підтримки буде оновлювати ваш веб -сайт, планувати автоматичне резервне копіювання, сканування безпеки тощо.

E-COMMERCE

Ми створили масштабні корпоративні рішення для електронної комерції для наших клієнтів, тому ми знаємо, як розвивати платформу для продажу в Інтернеті.

САЙТ КОМПАНІЇ

Представте свою компанію в інтернеті.
Розкажіть та покажіть всім чим ви займаєтесь.
Знайдіть свого клієнта за допомогою свого веб сайту.

ПІДТРИМКА

RWN Studio може підтримувати ваш веб -сайт за допомогою постійної служби підтримки та обслуговування. Послуги включають оновлення плагінів і тем, заплановане резервне копіювання та регулярне сканування безпеки.

АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН

Наші теми адаптивні, що означає, що вони автоматично адаптуються до мобільних пристроїв. Правильний план необхідний для успіху. 

МОБІЛЬНИЙ ПІДХІД

На сучасному ринку важливо забезпечити відвідувачам досвід роботи на вашому веб -сайті, доступному для всіх, а це означає на всіх пристроях, включаючи настільні, планшетні та мобільні. Потрапити туди нелегке завдання, і оскільки всі нові пристрої випускаються швидкими темпами (майже щодня!), Важко втримати темп, якщо ваш веб -сайт повністю не реагує у будь -якому середовищі. Ми підходимо до всіх проектів із підходом “спочатку мобільний”, який дозволяє вашому веб-сайту та контенту адаптуватися до екранів різних розмірів.

Один веб -сайт адаптується до всіх мобільних пристроїв, заощаджуючи ваш час та гроші! Оскільки веб-перегляд мобільних пристроїв перевершив настільний комп’ютер у травні 2015 року, а зручність мобільного зв’язку стала офіційним фактором рейтингу Google у квітні, створення веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв, більше не є обов’язковим: це необхідність. Все починається з адаптивного веб -дизайну.

ЦІКАВИТЬ СПІВПРАЦЯ?